רב חן: נגישות

wheelchair-pictogram-transp

 

ברשת רב חן ניתן דגש מיוחד לכל סידורי הנגישות בהתאם לחוק ומעבר לכך. 

כל בתי הקולנוע ברשת עומדים בכל התקנים הקיימים ומאפשרים נגישות מלאה לאנשים עם מוגבלות המתניידים בכיסאות גלגלים ובכלל זה: מעליות, דלפקי קופה מונמכים, דלפקי מזנון מונמכים, שירותים מיוחדים ועוד. 

בנוסף, מותקנת בחללים הציבוריים בבתי הקולנוע ובאולמות מערכת שמע מיוחדת לכבדי שמיעה אשר מופעלת באמצעות גלי אינפרא אדום ומאפשרת צפייה מהנה בסרט באמצעות אוזניות מיוחדות.
 

רכז הנגישות של החברה: צחי הלוי

[email protected] | 09-9526234

 


הטבה לבעלי לקות שמיעה

במסגרת הסדר פשרה (ת"צ 67813-12-14 גרנות נ' גלובוס מקס ואח') נקבע כי אם יש לך מוגבלות בשמיעה זכותך לקבל עד שני כרטיסים בחינם ביום לכל סרט ישראלי או מדובב המוקרן בקולנוע.
ההטבה מותנית בהצגת תעודת חבר באחת העמותות הבאות בצירוף תעודה מזהה: אגודת החרשים בישראל, בית מיחא, בקול – ארגון כבדי שמיעה ומתחרשים, שמע, AV ישראל או תעודה על זכאות לסל שירותי תמיכה לתקשורת ממשרד הרווחה בגין חרשות/לקות שמיעה או מסמך אישור רופא או קלינאית תקשורת בנוסח שנקבע. ניתן לקבל את המסמך בפניה ישירה למחלקת השרות בכתובת [email protected]


כבעל/ת לקות שמיעה החבר/ה באחת מהעמותות המפורטות מעלה ו/או נושא/ת מסמך האישור הרפואי הינך זכאי/ית לקבל עד שני כרטיסים ביום, האחד לשימושך האישי והשני לשימושו של אדם נוסף שיצטרף אליך לבילוי בקולנוע ויצפה איתך בסרט.  
חל איסור על מכירת הכרטיסים או העברתם לאדם אחר.
הזכאות לכרטיסים בתוקף החל מתאריך 1.9.2018 ועד לתאריך 31.8.2020   או עד מימוש מכסת הכרטיסים שבהסכם הפשרה בו מחוייבת רשת בתי הקולנוע יס פלאנט ורב חן,  העומדת על 17,625 כרטיסים, המוקדם מבינהם. שימו לב - בעקבות משבר הקורונה וסגירת בתי הקולנוע טרם פקיעת תוקף הזכאות, יוארך תוקף הזכאות עד לתאריך 30.11.21. יתר התנאים נותרו ללא שינוי.


לצרכי בקרה ובהתאם להסכם הפשרה, פרטי הזכאים שיממשו כרטיסים בתקופת ההסכם ירשמו בקופות הקולנוע. התעוד יושמד לכל המאוחר בתום שנה מתום תקופת ההסכם.  
יובהר כי בתי הקולנוע יהיו רשאים לוודא כי אדם שנכנס לצפות בסרט הוא אכן אדם שזכאי להטבה האמורה ולא יהא בכך ו/או בדרישת הצגת התעודה בקופה, משום אפליה לפי חוק השוויון, תקנות נגישות לשירות או כל דין אחר.